Onroerend goed in Spanje , Costa del Sol, Costa Brava, Coste Calida, Murcia. Portugal Algarve en Silver Coast   Postema en Ladage voor uw tweede huis.

ONROEREND GOED COSTA DEL SOL IN LA CALA DE MIJAS

    Klik op foto's hieronder om ze hierboven vergroot te zien 
       
LA CALA DE MIJAS  objectnr LCM 117
Omschrijving
Dit is hét unieke moment om gebruik te maken van de marktsituatie en een zeer luxe geschakelde villa (157 m²)aan te schaffen, met zicht op de prachtige omgeving en de golfbanen, op het grootste golfresort van Zuid Europa waarbij bovendien gratis een golflidmaatschap wordt aangeboden.

De afwerking van deze villa’s  is geheel in lijn met een resort van deze klasse en alle denkbare luxe is aanwezig. Naast de eigen tuin (onderhouden door de VVE) is er een eigen garage en berging met een directe toegang tot de villa en biedt deze urbanisatie diverse grote zwembaden in prachtig aangelegde tuinen.

De villa’s worden sleutelklaar opgeleverd.

De villa’s  liggen in een met elektrische hekken omsloten gedeelte en zijn voorzien van alle denkbare luxe en comfort zoals:

- Airco warm/koud
- Open haard in de living/eetkamer
- Marmeren vloeren en wanden in de badkamers
- Hoge plafonds
- Volledig uitgeruste openkeuken:
- Keramische kookplaat, oven, vaatwasser, afzuigkap, wasmachine,    droger, koel/vriescombinatie
- Drie slaapkamers voorzien van inbouwkasten en 3 en suite badkamers
- Master bathroom met jacuzzi en vloerverwarming
- Zeer compleet alarmsysteem
- Elektrische rolluiken
- Telefoon, TV en satellietaansluiting
- Video-entry systeem
- Elektrische boiler ( 200 ltr)

Dit unieke golfresort ligt op 30 autominuten van de luchthaven van Malaga en 20 minuten van Marbella en staat garant voor rust en privacy in een prachtige omgeving zonder afgelegen te zijn. Uiteraard is er 24- uur beveiliging op het resort. Door een lage bebouwingsgraad aan te houden wordt het behoud van privacy en rust gegarandeerd.

Het Golfresort zelf biedt voor wie dat wil ook allerlei sport en ontspanningsfaciliteiten:

- Drie ! 18-holes golfbanen
- A la carte restaurant
- Golfacademy
- Clubhuis
- Pro-shop
- Pianobar
- Tennis- en squashbanen
- Sportschool en Sauna/Spa
- 5* Hotel - Voetbal-en rugbyveld
- Binnen- en buitenzwembad

Winkels, restaurants en een supermarkt zijn er in overvloed op slechts 7 autominuten. Hier ligt ook een mooi strand met diverse zgn. Chiringuitos.
 

  • 2 slk geschakelde villa: (121m²): NU van € 390.000,- voor € 255.000,-
  • 3 slk geschakelde villa: (157m²):       NU van € 485.000,- voor € 325.000,-

Alle prijzen zijn exclusief 8% BTW.

Klik hier om via email meer info over dit project aan te vragenn

TERUG NAAR GESELECTEERD AANBOD KLIK HIER

 
Postema & Ladage | Wisseloordlaan 87 | 1217 DK Hilversum| T. 035-6781102 | F. 035-6781103 | Email: info@postemaenladage.nl

POSTEMA EN LADAGE      ONROEREND GOED IN SPANJE      COSTA DEL SOL.

UITGEBREID AANBOD VOOR UW TWEEDE HUIS OP MAAT KLIK HIER

Webdesign by Bright Site Productions

counter stats